צור קשר

ליצירת קשר חייגו: 072-3902977 או מלאו פרטים
"טיפול חמלה" הוא טיפול רפואי בתכשיר הניתן לחולה הסובל ממחלה מסכנת חיים או מחלה הגורמת לנכות משמעותית, ולא ניתן לטפל בו באופן נאות בתכשיר רשום המאושר לשיווק בישראל או במדינה  כלשהי או לכלול את הטיפול הרפואי במסגרת ניסוי קליני.

התכשיר יונפק רק למי שבידו מרשם רופא, שאישרו כל הגורמים הרפואיים, המקצועיים והאתיים המפורטים בו, לאחר שנחה דעתם כי התועלת בשימוש בתכשיר עולה על הסיכון הכרוך בו.

המטרה במתן טיפול חמלה משותפת לכל המעורבים בהתמודדות עם מחלת הסרטן: לשפר את מצבו הבריאותי של החולה ולעזור לו להילחם בסרטן.

חשוב לדעת, האינטרס של חברות התרופות איננו רק מסחרי. טיפולי החמלה, כשמם כן הם: מימון הטיפול הוא על ידי חברת התרופות כמעשה חמלה לכל דבר.

מאחר וטיפול החמלה מתבצע בתרופה שאיננה מאושרת, מתייחסים אליו כאל טיפול שהוא ניסוי רפואי פרטני באדם ומכך, עליו לעבור אישור ועדת הלסינקי למתן הטיפול. הרופא המטפל יגיש לועדה את המרשם, כולל אישורים נוספים מועדת התרופות, הנהלת המוסד, מנהל שירותי הרוקחות, משרד הבריאות, היסטוריה רפואית של החולה, הסכמה בכתב של החולה, מחקרים וספרות מקצועית רלוונטיים ותוכנית מסודרת של מעקב ודיווח אחר התקדמות הטיפול.

מבחינת חולה הסרטן, המשמעות היא שהטיפול המוצע במסגרת זו של טיפול חמלה, נבדק ונבחן בקפדנות על ידי הגורמים המקצועיים וכאשר הוא יתחיל לקבל את טיפול החמלה, הוא יהיה במעקב צמוד ביותר אחר ההתקדמות בטיפול. כל התהליך מבוקר ביותר.

טרייל-אין פארמה תסייע לכם למצוא את טיפולי החמלה הקיימים והמתאימים עבורכם.